سوالات متداول

برای جستجو خدمت مورد نظر خود را انتخاب و یا بخشی از سوال خود را وارد نمایید :
نام خدمت : عبارت مورد نظر :
جدیدترین سوالات :

پس از بازدید کارشناس دفتر فنی از محل ملک متقاضی، براساس وضعیت شبکه آب در محل، هزینه لوله گذاری تا مجاورت ملک متقاضی می تواند در حالت نخست کاملاً به عهده متقاضی، در حالت دوم بخشی به عهده شرکت و بخشی به عهده متقاضی و درحالت سوم کاملا بعهده شرکت باشد.
با سلام لطفا به آدرس my.abfakashan.ir مراجعه و با استفاده از شماره پرونده و شناسه قبض وارد حساب کاربری خود شوید. سپس روی گزینه امکان پرداخت صورتحساب کلیک و قبض خود را مشاهده نمایید. لازم به توضیح است که فقط درصورتیکه شماره کنتور را به درستی ثبت نموده باشید برای شما قبض صادر خواهد شد در غیر اینصورت همچنان صورتحساب قبلی خود را مشاهده خواهید نمود.
با سلام ، درصورتیکه ملک شما فاقد پروانه باشد، باید برای اخذ مجوز به شهرداری مربوطه مراجعه نمایید.
با سلام، چنانچه ملک مورد نظر شما در محدوده طرح فروش اشتراک فاضلاب باشد امکان پیش خرید برایتان فراهم است، اما چنانچه در محدوده طرح فروش اشتراک فاضلاب نباشد (مانند شهرک 22 بهمن) امکان پیش خرید در حال حاضر وجود ندارد. با تشکر
در بخش مدارک مورد نیاز خدمت واگذاری انشعاب آب و فاضلاب می توانید کلیه موارد را مشاهده نمایید.
در صورت اخذ مجوز از شهرداری امکان واگذاری انشعاب خواهد بود لذا لازم است ابتدا به شهرداری منطقه خود مراجعه و مجوز لازم را تهیه و سپس اقدام به خرید انشعاب نمایید.
در صورت اخذ مجوز از شهرداری امکان واگذاری انشعاب خواهد بود لذا لازم است ابتدا به شهرداری منطقه خود مراجعه و مجوز لازم را تهیه و سپس اقدام به خرید انشعاب نمایید.
در صورت نداشتن پروانه معتبر ملکی باید برای خرید و نصب انشعاب باید از شهزداری منطقه مربوطه مجوز تهیه کنید.
باید از شهرداری سوال کنید.
ابتدا باید درخواست خرید انشعاب خود را به همراه تصویر کارت ملی در پورتال شرکت آب و فاضلاب ثبت نمایید و کد رهگیری دریافت نمایید. پس از بررسی درخواست شما در صورتیکه مشکلی وجود نداشته باشد حداکثر 24 ساعت بعد از ثبت درخواست معرفی نامه شما به شهرداری مربوطه صادر خواهد شد و پس از ثبت در سیسستم شماره نامه برای شما پیامک خواهد شد و می توانید به شهرداری مربوطه مراجعه و مراحل صدور مجوز را در شهرداری طی نمایید.